http://images.tvrage.com/shows/16/15614.jpg
خلاصه داستان :
چاك بارتووفسكی (با بازی زاخاری لوی) یك شهروند معمولی در بوربنك كالیفرنیا است كه كارشناس فروش وسایل كامپیوتری در مركز خرید محلی Buy More ( اشاره ای طعنه آمیز به Best Buy ) است. او با بهترین دوستش، مورگان گریمز (با بازی جاشوا گومز) در آنجا به فروش جزیی كامپیوتر مشغول هستند. خواهر چاك الی( با بازی سارا لنكستر) دكتری است كه مدام چاك را به پیشرفت كردن و داشتن یك زندگی رومانتیك تشویق میكند. در كنار آنها شوهر الی دیوید وودكامب (رایان مك پارتلین) هم قرار دارد.

داستان از جایی شروع میشود كه شب تولد چاك، او نامه ای الكترونیكی از بریس لركین (متیو بومر) هم اتاقی سابقش در دانشگاه استنفورد كه حالا در سازمان سیا كار میكند دریافت میكند. او نامه را باز میكند و همه اطلاعات درون آن كه جزو اطلاعات طبقه بندی شده دولت آمریكا محسوب میشوند بوسیله ابر رایانه به نام The Intersect( كه از طریق اعصاب عمل میكند)وارد مغز چاك میشود. هم بخش امنیت ملی و هم سیا هر دو در صدد بازگشت اطلاعاتشان هستند به همین دلیل جان كیسی ( با بازی ادام بالدوین) و سارا واكر ( یوون استراووسكی) مامور انجام اینكار میشوند

اطلاعاتی كه توسط بریس دزدیده شده و كپی كه تحت اختیار مقامات بوده از بین رفته است و حالا چاك گاها فلشهایی اطلاعاتی از بانك داده هایی كه وارد مغزش شده میبیند ( مثلا با دیدن صورت اشخاص یا صدایشان و یا اشیا مختلف) به كلیدی برای دولت آمریكا برای مقابله با عملیات های تروریستی تبدیل میشود. آنها برای تامین امنیت جانی چاك تصمیم میگیرند تا او تمام كارهایش را از دوستانش ، خانواده اش و دیگران مخفی كند و همچنان به كار در آن فروشگاه ادامه دهد.

http://fusedfilm.com/wp-content/uploads/2009/01/chuck2.jpg
این مجموعه توسط College Hill Picturesو استدیو برادران وارنر ساخته شده است كه در تاریخ 24 سپتامبر سال 2007 برای اولین بار از شبكه NBC پخش شد. فصل اول سریال تنها شامل 13 اپیزود بود كه علت این كوتاهی هم اعتصاب جمعی نویسندگان هالیوودی و آمریكایی بود اما فصل دوم سریال در 22 اپیزود از تاریخ 29 سپتامبر 2008 بروی آنتن رفت.

نام اصلی: Chuck
نام فارسی : چاک
سال ساخت : 2007
محصول کشور : آمریکا
ژانر : درام, اکشن، کمدی
کارگردان :
Chris Fedak
Josh Schwartz
فصل اول و دوم، زیرنویس فارسی، كیفیت فوق العاده، قابل پخش در دستگاههای خانگی و كامپیوترفصل اول در 4 دی وی دی
قیمت:2400 تومانفصل دوم در 10 دی وی دی
قیمت:6000 تومان


فصل اول و دوم در 14 دی وی دی
قیمت:8400 تومان